آموزش دکوراتیو

آموزش تابلوهای دکوراتیو
مجموعه هنری سمیعی پور
آموزش میکس مدیا
مجموعه هنری سمیعی پور
آموزش تکسچر مدرن
مجموعه هنری سمیعی پور
قبلی
بعدی

دوره آموزشی

تابلوهای دکوراتیو میکس مدیا تکسچر مدرن

معرفی استاد :

استاد آموزش تابلوهای دکوراتیو : سرکار خانم فائقه سمیعی پور

توضیحات مهم آموزش مجازی تابلوهای دکوراتیو

توضیحات کلی ( بسیار مهم )

کل این دوره یک ماه است و شما فقط با گذراندن این دوره یک ماهه به راحتی از پس تمام تابلوها در این سبک بر میاین و به راحتی می توانید با فروش اولین تابلوی خود هزینه شرکت در این کلاس آموزشی را بدست بیاورید.

این آموزش شامل 15 بافت کاربردی با تمام نکات آموزشی و همچنین 6 تابلو زیبای  دیگر که کار شده با رنگ اکرلیک و رنگ روغن و ورق طلا هستن ، از صفر تا صد خواهد بود.

تمام تکنیک های کار با ورق طلا ، ورق نقره و مس و راه های تثبیت

کار با خمیر تکسچر و قلموها

به صورت دائم و 24 ساعته امکان دیدن فیلم های آموزشی را دارید و این بهترین فرصت برای عزیزانی هست که به هر دلیل نمی توانند وقت دقیقی برای شرکت در کلاس ها در نظر بگیرند ، مثلا شاغلین عزیز ، محصلین بخصوص دانشجویان ، خانم های خانه دار ، مادران محترمی که فرزند کوچک دارند و …

ویدئوهای آموزشی با کیفیت ایده آل و از زوایای نزدیک با صداگذاری مناسب صیط شده است.

برای حضور و شرکت در کلاس ها اصلا نیازی به بیشینه نقاشی نیست و می توانید از صفر و مبتدی با ما باشید و حرفه ای شوید و کسب و کار خودتون را راه اندازی کنید اونم در کمترین زمان و با کمترین هزینه.

خلاصه اگه دنبال پیشرفت سریع هستی ، فرصت رو از دست نده!

اعتبار مجموعه هنری سمیعی پور

توجه داشته باشید که شما در یک مجموعه بسیار معتبر و حرفه ای دارین آموزش میبینید.

که مفتخر به داشتن هزاران هنرجوی موفق در کل کشور و خارج از کشور می باشد که بسیاری از این هنرجویان الآن در حال تدریس هستن و کسب درآمدهای بسیار بالا دارند.

نکات مهم دیگر

1 ) شما دارین در یک مجموعه هنری بسیار با کیفیت و معتبر که مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد رو داره آموزش میبینید ، مجموعه ای که بیش از چندهزار هنرجوی مجازی بسیار موفق پرورش داده که خیلی از این عزیزان در حال تدریس هستن و درآمدهای بسیار خوب و مستقلی رو دارن.

2) میزان ساعات آموزشی بالا را هیچ وقت ملاک انتخاب قرار ندهید . تجربه هزاران هنرجوی موفق ثابت کرده که ساعات بالای آموزش باعث خستگی و صرف هزینه زیاد برای هنرجو می گردد. علت استقبال از مجموعه ما ، گفتن تمام نکات مهم بدون اتلاف وقت و هزینه در کمترین زمان است. ساعات آموزشی بالا و خسته کننده نشان دهنده کم تجربگی کسی هست که به شما آموزش می دهد و قطعا یک استاد خبره و حرفه ای در کمترین زمان بیشترین نکات رو به شما انتقال خواهد داد.

توضیح در خصوص مدرک پایان دوره

با گذراندن این دوره آموزشی ( با فرستادن تمرین ها به پشتیبانی سایت ) مدرک پایان دوره مربوط به تکنیکی که به پایان رساندید را دریافت کنید که این مدرک مهر و تایید رسمی وزارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را دارد و می تواند رزومه بسیار خوبی برای شما موقع اخذ مجوز و یا گرفتن کارت صلاحیت تدریس باشد.

حالا وقتش رسیده در دوره آموزشی تابلوهای دکوراتیو ثبت نام کنی!

هشدار مهم !

هنرجوی گرامی ! توجه داشته باشید فیلم های آموزشی که بعد از خرید در اختیار شما قرار می گیرد، فقط و فقط متعلق به شماست که هزینه آن را پرداخت کرده اید.

و ما به هیچ عنوان رضایت نداریم فیلم ها در اختیار اشخاص دیگر قرار دهید.

(( این کار مصداق جرم بود و پیگرد قانونی دارد ))

لیست علاقه مندی ها 0