آموزش مدادرنگی

آموزش مدادرنگی
مجموعه هنری سمیعی پور

دوره آموزشی

مدادرنگی

معرفی استاد :

استاد آموزش مدادرنگی : سرکار خانم فاطمه خاندوستی

توضیحات مهم آموزش مجازی مدادرنگی

توضیحات کلی ( بسیار مهم )

مجموعه هنری سمیعی پور یکی از کامل ترین و حرفه ای ترین آموزش ها رو در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

آموزش ها بسیار اصولی هستن ، طوری که شما حتی اگر مداد هم دست نگرفته باشین خیلی راحت می تونید یاد بگیرید و این تضمین رو می کنیم که صددرصد پیشرفت خواهید داشت.

شما عزیزان برای شرکت در هر کدام از دوره های آموزشی ( سیاه قلم ، مدادرنگی و تابلوهای دکوراتیو ) نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارید!

اعتبار مجموعه هنری سمیعی پور

توجه داشته باشید که شما در یک مجموعه بسیار معتبر و حرفه ای دارین آموزش میبینید.

که مفتخر به داشتن هزاران هنرجوی موفق در کل کشور و خارج از کشور می باشد که بسیاری از این هنرجویان الآن در حال تدریس هستن و کسب درآمدهای بسیار بالا دارند.

توضیح در خصوص مدرک پایان دوره

اگر هر دوره را کامل بگذرانید ( به طور مثال در سیاه قلم 6 ترم و دوره های تابلو) می توانید در پایان کار وقتی تمرینات شما توسط استاد سمیعی پور تایید شد ( با فرستادن تمرین ها به پشتیبانی سایت ) مدرک پایان دوره مربوط به تکنیکی که به پایان رساندید را دریافت کنید که این مدرک مهر و تایید رسمی وزارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را دارد و می تواند رزومه بسیار خوبی برای شما موقع اخذ مجوز و یا گرفتن کارت صلاحیت تدریس باشد.

دو نکته بسیار مهم :

1 ) شما دارین در یک مجموعه هنری بسیار با کیفیت و معتبر که مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد رو داره آموزش میبینید ، مجموعه ای که بیش از چندهزار هنرجوی مجازی بسیار موفق پرورش داده که خیلی از این عزیزان در حال تدریس هستن و درآمدهای بسیار خوب و مستقلی رو دارن.

2) میزان ساعات آموزشی بالا را هیچ وقت ملاک انتخاب قرار ندهید . تجربه هزاران هنرجوی موفق ثابت کرده که ساعات بالای آموزش باعث خستگی و صرف هزینه زیاد برای هنرجو می گردد. علت استقبال از مجموعه ما ، گفتن تمام نکات مهم بدون اتلاف وقت و هزینه در کمترین زمان است. ساعات آموزشی بالا و خسته کننده نشان دهنده کم تجربگی کسی هست که به شما آموزش می دهد و قطعا یک استاد خبره و حرفه ای در کمترین زمان بیشترین نکات رو به شما انتقال خواهد داد.

مدت اتمام دوره ها :

عزیزان شما هم می توانید هر کدام از ترم ها را که مایل بودین فقط ثبت نام کنید ( مدت اتمام هر ترم بستگی به خودتون داره و کل ترم در اختیار شماست و هر وقت خواستین می تونید استفاده کنید و حتی می تونید فشرده یک هفته ای هم تمام کنید ) و بعد از اتمام هر ترم برین و ترم بعدی را که مایل هستین ثبت نام کنید و یا می تونید از همون اول کل پکیج را یکجا ثبت نام کنید.

که در این صورت کلیه ویدئوها در اختیار شماست و هر موقع که خواستین می تونید استفاده کنید ( حتی می تونید کل پکیج رو به صورت فشرده دو ، سه ماهه تمام کنید )

و مدرک خودتون رو در صورت تایید آثارتون دریافت کنید.

قبل شروع آموزش بهتره ی نگاهی به نمونه کارهای هنرجویان بندازی!

حالا وقتش رسیده در دوره آموزشی مدادرنگی ثبت نام کنی!

هشدار مهم !

هنرجوی گرامی ! توجه داشته باشید فیلم های آموزشی که بعد از خرید در اختیار شما قرار می گیرد، فقط و فقط متعلق به شماست که هزینه آن را پرداخت کرده اید.

و ما به هیچ عنوان رضایت نداریم فیلم ها در اختیار اشخاص دیگر قرار دهید.

(( این کار مصداق جرم بود و پیگرد قانونی دارد ))

لیست علاقه مندی ها 0