به مجموعه هنری سمیعی پور خوش آمدید

مجموعه هنری سمیعی پور

تو هم میتونی عضوی از مجموعه بزرگ سمیعی پور باشی!

آموزش آنلاین و در دسترس

گواهینامه ها و مدارک کسب کنید

برترین اساتید ایران

سوالات متداول

توضیحات کلی ( بسیار مهم )

مجموعه هنری سمیعی پور یکی از کامل ترین و حرفه ای ترین آموزش ها رو در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

آموزش ها بسیار اصولی هستن ، طوری که شما حتی اگر مداد هم دست نگرفته باشین خیلی راحت می تونید یاد بگیرید و این تضمین رو می کنیم که صددرصد پیشرفت خواهید داشت.

شما عزیزان برای شرکت در هر کدام از دوره های آموزشی ( سیاه قلم ، مدادرنگی و تابلوهای دکوراتیو ) نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارید!

اعتبار مجموعه هنری سمیعی پور

توجه داشته باشید که شما در یک مجموعه بسیار معتبر و حرفه ای دارین آموزش میبینید.

که مفتخر به داشتن هزاران هنرجوی موفق در کل کشور و خارج از کشور می باشد که بسیاری از این هنرجویان الآن در حال تدریس هستن و کسب درآمدهای بسیار بالا دارند.

توضیح در خصوص مدرک پایان دوره

اگر هر دوره را کامل بگذرانید ( به طور مثال در سیاه قلم 6 ترم و دوره های تابلو) می توانید در پایان کار وقتی تمرینات شما توسط استاد سمیعی پور تایید شد ( با فرستادن تمرین ها به پشتیبانی سایت ) مدرک پایان دوره مربوط به تکنیکی که به پایان رساندید را دریافت کنید که این مدرک مهر و تایید رسمی وزارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را دارد و می تواند رزومه بسیار خوبی برای شما موقع اخذ مجوز و یا گرفتن کارت صلاحیت تدریس باشد.

دو نکته بسیار مهم :

1 ) شما دارین در یک مجموعه هنری بسیار با کیفیت و معتبر که مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد رو داره آموزش میبینید ، مجموعه ای که بیش از چندهزار هنرجوی مجازی بسیار موفق پرورش داده که خیلی از این عزیزان در حال تدریس هستن و درآمدهای بسیار خوب و مستقلی رو دارن.

2) میزان ساعات آموزشی بالا را هیچ وقت ملاک انتخاب قرار ندهید . تجربه هزاران هنرجوی موفق ثابت کرده که ساعات بالای آموزش باعث خستگی و صرف هزینه زیاد برای هنرجو می گردد. علت استقبال از مجموعه ما ، گفتن تمام نکات مهم بدون اتلاف وقت و هزینه در کمترین زمان است. ساعات آموزشی بالا و خسته کننده نشان دهنده کم تجربگی کسی هست که به شما آموزش می دهد و قطعا یک استاد خبره و حرفه ای در کمترین زمان بیشترین نکات رو به شما انتقال خواهد داد.

مدت اتمام دوره ها :

عزیزان شما هم می توانید هر کدام از ترم ها را که مایل بودین فقط ثبت نام کنید ( مدت اتمام هر ترم بستگی به خودتون داره و کل ترم در اختیار شماست و هر وقت خواستین می تونید استفاده کنید و حتی می تونید فشرده یک هفته ای هم تمام کنید ) و بعد از اتمام هر ترم برین و ترم بعدی را که مایل هستین ثبت نام کنید و یا می تونید از همون اول کل پکیج را یکجا ثبت نام کنید.

که در این صورت کلیه ویدئوها در اختیار شماست و هر موقع که خواستین می تونید استفاده کنید ( حتی می تونید کل پکیج رو به صورت فشرده دو ، سه ماهه تمام کنید )

و مدرک خودتون رو در صورت تایید آثارتون دریافت کنید.

هنرجویان درباره
مجموعه سمیعی پور
چه می گویند:

رضایت از آموزش سیاه قلم

استاد من واقعا تو همین 2 - 3 جلسه پر از حس خوب شدم . آموزش هاتون واقعا عالیه ، من کلاس میرفتم قبلا ولی خیلی حس نمیکردم یه چیزی داره بهم اضافه میشه. خدارو کلی شکر میکنم که با شما آشنا شدم.
هنرجوی سیاه قلم

رضایت از آموزش سیاه قلم

سلام استاد عزیزم ، خسته نباشین این نقاشی رو اخیرا کشیدم و امیدوارم که خوب شده باشه. خواستم خیلی ازتون تشکر کنم بابت آموزش عالیتون که با اینکه هنوز به بخش کشیدن پرتره نرسیدم اما من تونستم این نقاشی رو بکشم
هنرجوی سیاه قلم

رضایت از آموزش سیاه قلم

استاد میخوام یه چیز جالب براتون بگم ، از وقتی که کلاس های سیاه قلم رو با شما شروع کردم ، همسرم میگه نمیدونم چی شده از وقتی داری طراحی میکنی خیلی رفتار و حرکاتت و صحبت کردنت آروم و صبور شده. خودم هم واقعا این تغییرات رو حس میکنم. من مطمئنم این تاثیر رفتار و صدا و حرمات آرامش بخش و متین شماست. امیدوارم اگر یک روز بتونم بعد آموزش های شما ، من هم آموزشگاه خودم رو که رویای همیشگیم بوده داشته باشم ، بتونم همین آرامش و عشق شما رو من هم به هنرجوهام منتقل کنم. خوشحالم که با شما اشنا شدم.
هنرجوی سیاه قلم
لیست علاقه مندی ها 0